Від початку нинішнього року на розгляд херсонських експертів з різних областей України надійшли 1499 електронних примірників землевпорядної документації. На кінець лютого детальне вивчення фахівців Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області пройшли вже 1405 із них, що становить 93,7% від загальної кількості.

У лютому 2019 року експерти землевпорядної служби Херсонщини за принципом екстериторіальності розглянули 742 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок. За результатами здійсненої експертизи позитивний висновок отримали 516 примірників документації, решта проектів не були погоджені через суттєві зауваження до їх змісту.

Структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області у лютому зареєстровано 764 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які системою електронного документообігу автоматично перенаправлені за принципом випадковості на погодження експертам державної експертизи до інших областей України.

Довідково

Екстериторіальний розгляд проектів землеустрою здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру».