На грудень поточного року Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області оголошено електронні земельні торги з продажу прав оренди на 14 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 357,3782 га. Розташовані вони на територіях 6 районів області: Білозерського (2), Високопільського (3), Генічеського (1), Іванівського (3), Каланчацького (2) і Новотроїцького (3).

Проводитимуться торги на електронному майданчику ДП «СЕТАМ».

Загальний стартовий розмір річної плати за оренду зазначених земельних ділянок становить 439,089 тис. грн. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Переможець торгів упродовж 3 банківських днів з дня укладення договору повинен сплатити річну орендну плату, витрати на підготовку лота, організацію та проведення торгів, винагороду виконавцю торгів.

Оголошення про проведення електронних земельних торгів у встановленому порядку опубліковані на офіційному веб-сайті Держгеокадстру та електронному майданчику ДП «СЕТАМ». Сюди ж слід подавати заяви про участь в електронних земельних торгах не пізніше ніж за три робочих дні до їх проведення.