Від початку нинішнього року 15 експертів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області мали на розгляді 6943 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які надійшли з різних областей України. Наразі перевірено 6858 проектів, з яких 4483 отримали позитивний висновок експертів. Через суттєві зауваження фахівці не погодили 2375 проектів землеустрою. Ще 85 проектів перебувають у роботі.

Натомість на погодження до інших областей структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили 6955 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в тому числі 4742 проектів (68%) надійшло безпосередньо від землевпорядних організацій через електронний портал e.land.gov.ua.

Цього року вже опрацьовано 6813 проектів (98%), ще 142 примірники проектної документації залишається на розгляді у експертів інших областей.

Довідково.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.