За принципом екстериторіального погодження на розгляд херсонських фахівців від початку нинішнього року надійшло 16798 документацій із землеустрою, розроблених в інших областях України. Наразі з них розглянуто 16497 документацій, 11263 з яких були оцінені позитивно і погоджені експертами. Через суттєві зауваження не отримали погодження інші 5234. Ще 301 документація із землеустрою опрацьовується.

Для погодження до інших областей структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили 16803 документації із землеустрою, всі матеріали надійшли від землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. Вже опрацьовано 16423, ще 380 документацій залишається на розгляді у експертів.

Довідково. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.