Від початку нинішнього року за принципом екстериторіального погодження херсонські фахівці отримали на розгляд 1912 документацій із землеустрою, виготовлених в інших областях України.

Наразі розглянуто 1650 документацій, з яких 1140 були погоджені експертами, а 510 мали зауваження і отримали негативний висновок. Ще 262 документації із землеустрою залишаються в роботі експертів.

На погодження до інших областей структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили 1087 примірників документацій із землеустрою, всі матеріали надійшли від землевпорядних організацій в режимі онлайн через електронний портал e.land.gov.ua. Вже опрацьовано 942 документації, ще 145 залишаються на розгляді.

Довідково. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.