Сьогодні, 17.04.2019, у Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області відбувся прийом громадян з особистих питань керівником установи. З метою знайти відповіді на запитання та шляхи вирішення земельних проблем звернулися громадяни, що бажали оформити земельну ділянку у власність та представник фермерського господарства.

Під час прийому підіймались питання законодавчого регулювання отримання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розпаювання фермерського господарства та поновлення договору оренди.

Громадяни отримали необхідні роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством. Разом з тим, нагадуємо, що встановлення права власності та права користування на земельні ділянки настає виключно з моменту реєстрації відповідного права, а використання ділянки без правовстановлюючих документів порушує законодавство.

З графіком прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області можна ознайомитись у розділі «Громадська приймальня».