Відділ відповідно до покладених на нього завдань, забезпечує контроль за дотриманням юридичними та фізичними особами вимог Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», нормативно-технічної документації, стандартів під час виконання топографо-геодезичних і картографічних робіт та вимог щодо метрологічного забезпечення топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого наказом Держгеокадастру від 30.11.2018 № 223, відділілом державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області у 2019 році було заплановано проведення 7 планових перевірок суб’єктів господарювання у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

Згідно з планом відбулося 5 перевірок, у трьох випадках було встановлено порушення, ще 2 перевірки не відбулися, у зв’язку з відмовою суб’єктів господарювання від перевірки, про що були складені відповідні акти про відмову.

Інформація про стан здійснення планових перевірок занесена у повному обсязі до Пілотного модуля системи заходів державного нагляду (контролю) для запуску ІАС (https://inspections.gov.ua).

завантажити в xlsx інформацію про результати здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за топографо-геодезичною і картографічною діяльністю в 2019 році