Учора з місцевих новин стало відомо про факт порушення прав на земельну ділянку учасника АТО з села Киселівка Білозерського району. Зокрема, йшлося про свого роду «накладки» під час оформлення документів на право власності на землю.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області дуже відповідально ставиться до питань надання земельних ділянок учасникам АТО, а тому не може залишитися осторонь ситуації, що склалася.

«Хочемо запевнити мешканців області, що будь-які «накладки» під час оформлення земельних ділянок неможливі, оскільки під час реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі кадастровий реєстратор ретельно перевіряє всю інформацію щодо неї, тому жодних накладок не виникає», – наголошує начальник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран.

Ймовірніше за все, у даному випадку якийсь недобросовісний односелець самовільно засіяв чужу ділянку землі. Подібні факти порушення земельного законодавства, на жаль, залишаються найбільш поширеними в нашій області. Однак, державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель, що є структурним підрозділом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області,  успішно виявляють порушників і сприяють притягненню їх до відповідальності.

Хочемо звернутися до дружини учасника АТО із села Киселівки: якщо порушується ваше право власності на земельну ділянку, зверніться із відповідною заявою до Управління з контролю за використанням та охороною земель (м. Херсон, вул. Університетська, 136-а). Державні інспектори обов’язково виїдуть на місце порушення і допоможуть його усунути.