На сучасному етапі розвитку світової економіки та економіки Херсонської області зокрема, туризм є динамічною та високоприбутковою галуззю, що обумовлює розвиток інших сфер: культури, мистецтва, науки, народних промислів, транспорту, зв’язку, будівництва, сільського господарства, тощо. Питання підготовки області до курортно-туристичного сезону, забезпечення виконання заходів програми розвитку туризму та курортів у Херсонській області на 2019-2023 роки та інші розглядались під час засідання обласної координаційної ради з питань розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму 11 лютого 2019 року. Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області на засіданні представляла начальник Управління землеустрою та охорони земель Оксана Зінова.

Голова робочої групи, заступник голови ХОДА Андрій Балонь відзначив, що завдяки спільним зусиллям координаційної ради та голів ОТГ вдалося значно підвищити надходження до бюджетів різних рівнів від туристичної діяльності. Після обговорення нагальних питань призначені додаткові профільні наради та наголошено на необхідності продовження та поглиблення співпраці установ і структур усіх рівнів для створення якнайкращих умов для туризму.

 2019 рік проголошено Роком додержання державних стандартів у сфері туризму. Безпека, якість надання послуг, прозорість та законність кожної сфери життя області має зробити регіон більш привабливим для туристів та спровокувати подальше економічне зростання.