Виділення землі учасникам бойових дій. За тиждень з 18 по 22 лютого 2019 року Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області видало 17 наказів про надання дозволів на розроблення проектів щодо відведення у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення учасникам АТО. Загальна площа ділянок, на які отримані дозволи на розробку проектів, склала 27,18 га.

За цей же період видано 25 наказів про передачу у власність учасникам бойових дій ділянок загальною площею 49,2 га.

Ведення земельного кадастру. Протягом тижня державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби зареєстрували на Херсонщині 418 земельних ділянок. Найбільше –78 із них, у Генічеському районі. Друге місце за кількістю зареєстрованих ділянок посідає Скадовський район, де було зареєстровано 44 земельні ділянки.

Крім того, фахівці підготували і видали громадянам 529 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше – у Генічеському (59 витягів) та Голопристанському (48 витягів) районах.

Здійснення державного контролю. Проведено 4 перевірки дотримання вимог земельного законодавства, виявлено 1 порушення. Під час перевірки рішень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування інспектори виявили 16 рішень (розпоряджень, наказів), прийнятих з порушеннями вимог чинного законодавства.

Екстериторіальність погодження проектів землеустрою. За тиждень з 15 до 21 лютого 2019 року експерти Херсонської області розглянули за принципом екстериторіальності 188 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Позитивні висновки отримав 171 примірник землевпорядної документації, що складає 70% від загальної кількості.