На Херсонщині відбулася низка виробничих нарад структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру з фізичними особами-підприємцями та юридичними особами, які виконують землевпорядні роботи. Фахівці землевпорядної служби говорили про методи підвищення якості роботи фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб – розробників документації з землеустрою.

Здебільшого, мова йшла про типові помилки, яких припускаються розробники: перетини та розриви між земельними ділянками, невідповідність документації Закону України «Про землеустрій», відсутність в електронному документі контурів об’єктів нерухомого майна, розбіжності між підписантом та виконавцем робіт в електронному документі, помилки в інформації про дату реєстрації договору оренди землі чи державного акта, тощо.

З метою покращення якості роботи, фахівці управління склали рекомендації для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб-розробників документації із землеустрою. Присутні були проінформовані щодо заходів, котрі допоможуть уникнути найпоширеніших помилок. Ознайомитися з рекомендаціями можна за посиланням.