Експерти землевпорядної служби з Херсонщини опрацювали за принципом екстериторіальності 7538 проектів землеустрою щодо відведення у власність або користування земельних ділянок різного цільового призначення. Всього ж від початку пілотного проекту з екстериторіального погодження на розгляд фахівців надійшло 7639 електронних примірників землевпорядної документації з інших областей України.

Позитивний висновок експерти надали 4902 проектам. Негативну оцінку через зауваження до розробників отримали інші 2636 робіт. На розгляді фахівців на разі знаходиться ще 101 проект землеустрою.

Довідково. Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.