У період з 8 до 10 серпня 2023 року в м. Кишиневі (Республіка Молдова) відбулося п’ятдесят сьоме засідання спільної українсько-молдовської робочої групи з підготовки підсумкових демаркаційних документів.

У заході взяли участь представники Держгеокадастру: заступник директора Департаменту – начальник відділу організації топографо-геодезичних і картографічних робіт Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Роман Гуменяк та головний спеціаліст відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Антон Оселедько.

У ході засідання робоча група продовжила погодження підсумкових демаркаційних документів на південну ділянку українсько-молдовського державного кордону (Протокол-опис проходження лінії державного кордону, Каталог координат та висот прикордонних знаків, протоколи прикордонних знаків, демаркаційну карту масштабу 1:5000), підготовлених державними мовами, від прикордонного знака № 0753/07 до прикордонного знака № 0769.