Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області надає громадянам, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування адміністративні послуги за трьома основними напрямками: внесення інформації до бази даних Державного земельного кадастру, видача з бази даних витягів і довідок та інші (проведення державної експертизи, тощо). Більшість послуг надаються через Центри надання адміністративних послуг, частину послуг Держгеокадастру можна замовити у режимі онлайн. Детальніше дізнатись про адміністративні послуги Держгеокадастру можна у відповідному розділі офіційного веб-сайту. Крім того, по суботах упродовж жовтня фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області інформуватимуть громадян про адміністративні послуги у сфері земельних відносин у приміщенні ТРЦ «Фабрика» з 12:00 до 14:00.

Від початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам 261 623 адміністративні послуги, 240 995 з них – безоплатно.

За отримані платні адмінпослуги, найпопулярнішою з яких є надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку (19 832 послуги), громадяни сплатили 1,96 млн. гривень.

Серед безоплатних найбільша кількість послуг стосувалася видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 153 614, державної реєстрації земельних ділянок – 23 684, видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації – 23 079, надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та їх розподіл за власниками земель, землекористувачами та угіддями – 15 593.