З метою розвитку на Херсонщині різних сфер господарювання та залучення для цього відповідних інвестицій, територіальними органами Держгеокадастру у Херсонській області сформовані переліки інвестиційно-привабливих територій у розрізі сільських, селищних, міських рад адміністративних районів області, до складу яких увійшли 258 земельних ділянок загальною площею 9615 га.

         Враховуючи аграрну направленість, як пріоритетну у розвитку господарського комплексу області, найбільша кількість земельних ділянок, включених до цього переліку, призначених для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – 139 ділянок (53,8% від загальної кількості) загальною площею 8198 га.

         Крім цього, визначено 12 земельних ділянок (364,9 га) для розміщення об’єктів альтернативної енергетики, 15 ділянок (12,49 га) для розташування автозаправних комплексів та об’єктів автосервісу, 20 ділянок (204,33 га) – для розміщення об’єктів рекреації та зеленого туризму, 4 ділянки разом із розташованими на них водними об’єктами місцевого значення, площею 339,47 га – для рибогосподарських цілей. Решта 68 ділянок загальною площею 495,23 га – це землі, що пропонуються для будівництва промислових, торгівельних та інших комерційних об’єктів.

         Детальна інформація по запропонованих земельних ділянках з графічним зображенням місць їх розташування розміщена на офіційних сайтах районних державних адміністрацій для створення умов ознайомлення з нею потенційних інвесторів.