Протягом листопада фахівці землевпорядної служби Херсонщини надали 5,8 тисяч адміністративних послуг загальною вартістю 140 тис. грн., що надійшли до місцевих бюджетів  Загалом, протягом року землевпорядниками надано 63,8 тис. послуг фізичним та юридичним особам. З них 32 тисячі на платній основі на суму 1,732 млн. грн.

366 тис. грн. надійшло до загального фонду державного бюджету, 1366 тис. грн. – на рахунки місцевих рад Херсонської області.

97,8% запитів щодо надання послуг на платній основі стосувалась надання відомостей з Державного земельного кадастру. Фахівцями земельної служби надано понад 31 тис. витягів з ДЗК про земельну ділянку на суму 1,659 млн. грн. Також здійснено 471 державну експертизу землевпорядної документації, плата за яку склала 40,9 тис. гривень.

З початку року 36,8 тис. (або 57,7% від усіх наданих землевпорядниками послуг) населення отримало на безоплатній основі. З них найбільша частка приходиться на державну реєстрацію земельної ділянки (11,5 тис.), видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (7,2 тис.) та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (7,1 тис.)

Інформатизація суспільства вимагає переведення замовлення послуг у електронний режим. Наразі через Публічну кадастрову карту можна замовити послуги щодо надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, отримати інформацію про власників та користувачів земель по всій території України. Надалі перелік послуг, що доступні в електронному режимі, планується збільшувати, адже це полегшує доступ до них громадян та підвищує прозорість земельних відносин.

 

Довідково:
Надання адміністративних послуг землевпорядною службою здійснюється як безпосередньо, так і через Центри надання адміністративних послуг. З переліком послуг, їх технологічними та інформаційними картками можна ознайомитись у відповідному розділі сайту Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області. Крім того, можна подати електронне звернення до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

 

Статистичні дані надано Відділом бухгалтерського обліку, фінансів та звітності

Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області