4 лютого 2016 року у газеті „Прямо в руки” опубліковано оголошення про те, що Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу документального, господарського та організаційного забезпечення  на час  відсутності основного працівника, який знаходиться у соціальній відпустці  по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст.

Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років за необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

            До заяви про участь у конкурсі додаються такі документи:

  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копія документа про освіту;
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка.

            Також надаються інші відомості та матеріали згідно чинного законодавства.

Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

Звертаємо увагу, що протягом трьох днів з дати одержання повідомлення про результати конкурсу кандидат надає письмову згоду на проведення спеціальної перевірки та медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою:  73036  м. Херсон,  вул. 40 років Жовтня,  136-а. Контактний телефон для додаткової інформації (0552) 31 31 05.