За шість місяців на гарячу лінію  Держгеокадастру зателефонували  7525 громадян 

За перше півріччя 2015 року на гарячу лінію Держгеокадастру зателефонували 7525 громадян. Найбільше дзвінків надійшло з Київської  області та столиці – 1456 та 1302 звернення відповідно або 37% від усіх дзвінків загалом. На другому місці – Дніпропетровська область, звідки надійшло 545 звернень або 7,2%, на третьому – Харківщина, від жителів якої зареєстровано 428 звернень або 5,7%.

Гаряча лінія була суттєво удосконалена за ініціативи нового керівника  Держгеокадастру Максима Мартинюка, який був призначений на цю посаду в березні. Була оновлена як технічна складова, так і сама ідеологія функціонування сервісу – фокус був зміщений з простої фіксації проблем громадян на їх оперативне вирішення.

Впровадження IP-телефонії забезпечило набагато вищу якість зв’язку, можливість опрацювання більшої кількості дзвінків, аудіозапис телефонних розмов та контроль за роботою співробітників. Штат працівників був збільшений вдвічі – зараз на гарячій лінії Держгеокадастру працює 4 оператори та один аналітик. Завдяки цим заходам уже в наступному після оновлення сервісу місяці кількість прийнятих звернень зросла майже в півтора рази: з  984 в березні до 1515 в квітні.

У розрізі тематик найбільшу питому вагу займають звернення, які стосуються діяльності органів земельних ресурсів, – 11,25% від усіх звернень громадян. Майже стільки ж – 11,14% – припадає на звернення щодо оформлення витягу з Держземкадастру. 8,43% – питання державної реєстрації земельної ділянки.

«Ми ставили перед собою мету налагодити роботу Гарячої лінії таким чином, щоб громадяни могли оперативно отримати відповіді на свої питання. Робота триває, однак проміжним результатом я задоволений – за підсумками червня, на 86% звернень фахівці Держгеокадастру одразу надали усні консультації, – говорить Максим Мартинюк. – Гаряча лінія приносить обопільну користь, оскільки аналізуючи структуру запитів ми отримуємо зріз проблем, які існують в сфері земельних відносин, та працюємо над їх вирішенням. Це найоб’єктивніший аудит, оскільки джерело інформації – безпосередні користувачі наших послуг».

Довідково:

Гаряча лінія Держгеокадастру 0 800 300 808 працює щодня з 8:00 до 20:00 крім вихідних та святкових днів. Дзвінки безкоштовні як зі стаціонарних, так і мобільних телефонів.