Протягом жовтня керівництво Головного управління Держегкадастру у Херсонській області та керівники структурних підрозділів установи у містах та районах провели 85 прийомів громадян, на які звернулося 124 особи.

Керівництво Головного управління здійснило 5 прийомів громадян та прийняло 16 осіб. В області керівниками структурних підрозділів проведено 80 особистих прийомів (20 з них – виїзних), найбільше у Білозерському, Великоолександрівському, Високопільському, Нижньосірогозькому та Каланчацькому районах. За вирішенням земельних питань до керівників структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області у містах та районах звернулося 108 осіб.

Таким чином, у жовтні керівники структурних підрозділів у містах та районах провели додаткові 9 прийомів та прийняли на 24 осіб більше, ніж у минулому місяці, тоді як кількість громадян, що звернулася безпосередньо до керівництва Головного управління зменшилась. Громадяни мають змогу отримати фахові консультації на місцях, без потреби їхати до обласного центру. До того ж, від минулого місяця для зручності громадян при Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області відповідно до затвердженого графіку діє громадська приймальня.

У ході зустрічей підіймались питання виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО, встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, розроблення документації із землеустрою, продовження договорів оренди, тощо.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України. Роз’яснення стосовно питань, котрі підіймались найчастіше розміщено у розділі «Актуальні питання».