Упродовж останнього тижня Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області 28 територіальним громадам додатково передано 243 земельні ділянки. Їх загальна площа становить 1313,2263 га.

Переліки переданих у комунальну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності опубліковані у розділі «Передача земель громадам» на сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

Право власності на земельні ділянки органи місцевого самоврядування набудуть після державної реєстрації цього права відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Довідково. Передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальних громад здійснюється згідно з Указом Президента України від 15.10.2020 № 449 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та статті 117 Земельного кодексу України.