З початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам 64 331 послугу у сфері ведення Державного земельного кадастру, 1 606 з них – за останній тиждень. На сьогодні опрацьовані заяви складають 98,5% від загальної кількості та всі послуги надаються вчасно.

Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин на сьогодні є надання витягів з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок. За ними щотижня звертаються близько 1 350 громадян. Від початку року державні кадастрові реєстратори Херсонщини зареєстрували 26 230 ділянок та надали 25432 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Чимала робота зроблена у сфері виявлення та виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру – з початку року виправлено 3 047 помилок.

До уваги землевласників та землекористувачів: про виявлені на кадастровій карті помилки, з метою їх виправлення, ви маєте можливість повідомити фахівців Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за телефоном (0552) 31-31-22 та надіслати скановані правовставлюючі документи на земельну ділянку на адресу: pomilkavkarti@ukr.net.