У січні фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам 2005 платних та 37313 безоплатних адміністративних послуг.

Переважна більшість безоплатних послуг стосувалася видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Фахівці підготували і видали землевласникам та землекористувачам 28420 таких документів. Крім того, упродовж першого місяця року громадяни отримали 2135 адмінпослуги з державної реєстрації земельних ділянок, 2076 витягів з Державного земельного кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки, 1386 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями тощо.

За отримані платні адміністративні послуги громадяни перерахували до бюджетів майже 292,062 тис. гривень. Більшу частину цих коштів – понад 184 тис. грн., вони сплатили за 1917 наданих кадастровими реєстраторами витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.