Від початку року структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за заявами від фізичних та юридичних осіб сформували та видали 40321 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше – щодо земельних ділянок на території Горностаївського (5950), Генічеського (4315) та Білозерського (3334) районів.

Із загальної кількості документів 33406 витягів фахівці надали громадянам на підставі заяв, поданих онлайн, через центри надання адміністративних послуг – 6915.

 Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання