Від початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам 130441 адміністративних послуг, з яких 110559 (майже 85%) – безоплатно.

Переважна більшість безоплатних послуг стосувалася видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Упродовж 9 місяців землевласники та землекористувачі одержали 40321 такий документ.

Крім того, фахівцями були надані 25687 адмінпослуг з державної реєстрації земельних ділянок, 25041 витяг про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації тощо.

За отримані платні адміністративні послуги, зокрема, надання відомостей з Державного земельного кадастру, громадяни перерахували до бюджетів майже 2,1 млн гривень.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.