У зв’язку з введенням обмежувальних заходів з попередження поширення коронавірусу COVID-19, в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області та його структурних підрозділах у районах та містах тимчасово скасовується проведення особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом (0552) 31-31-04, прийом громадян в громадській приймальні (0552) 31-30-03, загальному відділі (0552) 31-30-14, а також кабінеті з прийому клопотань та видачі рішень щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення (0552) 31-30-07.

Переміщення установою та відвідування службових приміщень Головного управління з особистих та робочих питань фізичними та юридичними особами тимчасово обмежено!

Громадян, які мають бажання звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, просимо звертатися письмово на поштову адресу: вул. Університетська, 136-а, м. Херсон, 73036, на електронні адреси: kherson@land.gov.ua, kancel_khe@land.gov.ua, або за електронною формою на офіційному веб-сайті Головного управління.

На час призупинення прийомів громадян на І поверсі адміністративного приміщення Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області розміщена скринька «Для звернень громадян».

Просимо вибачення за тимчасові незручності!