Від початку нинішнього року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам 5528 адміністративних послуг у сфері ведення Державного земельного кадастру на безоплатній основі.

Найчастіше в цей період замовляли послугу, що стосувалася державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру (4668).

Щодо інших наданих спеціалістами безоплатних послуг, то це були такі як виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу, видачі довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.