За минулий тиждень, з 9 по 13 вересня 2019 року, державні інспектори провели 18 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, у тому числі одну планову перевірку суб’єкта  господарювання. За результатами проведеної роботи виявлено 8 порушень. Фахівці склали 4 протоколи та видали 6 приписів щодо припинення порушень вимог земельного законодавства, в тому числі 1 – суб’єктові господарювання.

Протягом тижня до адміністративної відповідальності притягнено 5 порушників земельного законодавства, на котрих накладені штрафи на загальну суму 1 190 гривень. У 3 випадках фахівці землевпорядної служби, відповідно до Методики затвердженої Постановою КМУ від 25.07.07 № 936,  здійснили нарахування шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту)  без спеціального дозволу в розмірі 27 849,90 грн. За цей же тиждень у добровільному порядку відшкодовано 3 315,70 грн.

Крім того, за минулий тиждень державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель  розглянули 7 звернень громадян та юридичних осіб і 6 вимог органів прокуратури та листів інших правоохоронних органів.