Упродовж серпня 2019 року працівники відділу Державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області двічі виїжджали у райони з метою обстеження пунктів Державної геодезичної мережі України. Згідно до плану, фахівці здійснили інструментальне обстеження пунктів  ДГМ у Каланчацькому та Нижньосірогозькому районах.

Усього планувалось обстежити 29 пунктів (16 у Каланчацькому та 13 у Нижньосірогозькому районах). За результатами проведеної роботи, виявлено задовільний стан переважної більшості пунктів, а саме: 94% пунктів у Каланцацькому та 77% у Нижньосірогозькому районі перебувають у задовільному стані та можуть використовуватись для топографо-геодезичних робіт і надалі. Також виявлено, що 2 пункти зруйновано, а решту неможливо обстежити з об’єктивних причин.

До кінця року, відповідно до затвердженого плану-графіку, Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області планує здійснити інструментальне обстеження геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі України у всіх районах області.