В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області визначили 21 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які будуть виставлені на торги у вересні. Їх загальна площа становить майже 641 га.

Найбільше – 5 земельних ділянок загальною площею 116,3 га, пропонують для оренди на території Каховського району. В Олешківському районі до продажу підготували права оренди на 4 земельні ділянки загальною площею 55,74 га. А найбільшу площу мають 2 земельні ділянки, які планують передати в оренду з торгів у Великоолександрівському районі – понад 187 га.

Решта земельних ділянок розташовані на території Бериславського (1 масив площею 10 га), Великолепетиського (1 ділянка площею 6,9 га), Генічеського (3 ділянки площею 16,9 га), Горностаївського (1 ділянка площею майже 47 га), Нижньосірогозького (2 ділянки площею 92,1 га) та Скадовського (2 ділянки площею 108,8 га).

Загальний стартовий розмір річної орендної плати за земельні ділянки з переліку становить понад 1,4 млн. гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Для участі у земельних торгах необхідно за три робочих дні до їх проведення подати заяву виконавцю торгів про участь у земельних торгах, а також  сплатити реєстраційний і гарантійний внески.

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж у серпні, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру за номером аукціону, зазначеним у Додатку.

Інформацію про порядок подання заяви та сплати внесків для участі в торгах можна отримати у виконавців торгів, інформація щодо яких висвітлена на сайті в оголошеннях про проведення торгів за кожним лотом.

За роз’ясненнями також можна звертатися до відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за телефоном (0552) 31-31-05 або на електронні адреси відділу: zemrynok_khe@land.gov.ua та runok-09@ukr.net.