У листопаді фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за заявами від фізичних та юридичних осіб сформували та видали 1963 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

В цілому від початку року видано 43476 таких документів. Найбільше – щодо земельних ділянок у Горностаївському (5964), Генічеському (4766) та Білозерському (3525) районах.

Із загальної кількості документів 83% витягів (36127) були сформовані на підставі онлайн-заяв, решта – через центри надання адміністративних послуг.

 Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання