На кінець червня на Херсонщині учасники АТО/ООС отримали дозвільні документи на розроблення проектів землеустрою щодо передачі у власність 6274 земельних ділянок сільськогосподарського призначення: 1120 – для індивідуального садівництва та 5154 – для ведення особистого селянського господарства. Загальна площа цих ділянок склала майже 9,3 тис. га.

На підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою у власність передано 3560 земельних ділянок загальною площею 5844,9949 га: 290 ділянок для індивідуального садівництва (27,84 га) та 3270 – для ведення особистого селянського господарства (5817,1529 га).

Довідково. Надання у власність земельних ділянок учасникам бойових дій здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

З усією необхідною для учасників АТО/ООС та членів їх сімей інформацією, зокрема й щодо зарезервованих земельних ділянок, можна ознайомитися у відповідному розділі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.