Мешканці Херсона і області активно користуються електронним сервісом, що стосується замовлення витягу про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Від початку нинішнього року в режимі онлайн було замовлено 13476  таких документів.

Найпопулярнішою ця послуга залишається на території Каховського району, де таким чином було замовлено 1912 витягів, у Голопристанському – 1845, Великолепетиському – 1248, районах та місті Херсоні – 1552 документи.

Отримали громадяни витяги про земельні ділянки у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі під час замовлення.

Довідково.

У липні 2015 року на Публічній кадастровій карті України було запроваджено електронну послугу замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Оплата послуги здійснюється через сервіс моментальних платежів. Банківська комісія при цьому не стягується. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документа користувач отримує на свою електронну адресу. Вартість послуги з 1 січня 2017 року складає 80 гривень.