Від початку поточного року на розгляд херсонських фахівців за принципом екстериторіального погодження надійшло 5645 документацій із землеустрою, розроблених в інших областях України. До цього числа увійшли також 106 технічних документацій щодо інвентаризації земель.

На сьогодні експерти підготували 5526 висновків, серед яких 3582 позитивних та 1944 – негативних.

На погодження до інших областей структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили 5547 примірників документації із землеустрою, всі вони надійшли від землевпорядних організацій через електронний портал e.land.gov.ua. Наразі опрацьовано 5349 документацій, ще 198 залишаються на розгляді.

Завдяки постійній координації експертів суттєво покращилася якість висновків про розгляд документації із землеустрою, триває робота щодо зменшення кількості технічних помилок.

Кількість працівників, які отримали статус експерта, на Херсонщині становить 36 осіб.

Довідково. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.