Від початку нинішнього року на розгляд херсонських фахівців за принципом екстериторіального погодження надійшло 3761 документація із землеустрою, розроблена в інших областях України. Вже розглянуто 3578 документацій, 2273 з яких отримали позитивний висновок і були погоджені експертами. Через суттєві зауваження не отримали погодження інші 1305 документацій із землеустрою, решта 183 перебувають в роботі.

На погодження до інших областей структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили 4128 примірників документацій із землеустрою. Вже опрацьовано 4010, ще 118 документацій залишається на розгляді у експертів.

Довідково. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.