Упродовж останнього тижня за принципом екстериторіальності державні кадастрові реєстратори Херсонської області зареєстрували 529 земельних ділянок, розташованих на території різних областей України.

В цілому ж, від початку року фахівцями було зареєстровано екстериторіально 3549 ділянок, підготовлено і видано громадянам 3694 витяги про земельні ділянки з Державного земельного кадастру, 908 викопіювань з кадастрової карти, до Державного земельного кадастру внесено зміни до відомостей про 181 ділянку.

На території Херсонщини за цей же період зареєстровано 3744 земельні ділянки.

Довідково. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 455 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок» державна реєстрація земельних ділянок за принципом екстериторіальності. Рішення про державну реєстрацію земельної ділянки приймається державним кадастровим реєстратором територіального органу Держгеокадастру, вибраним системою Державного земельного кадастру за принципом випадковості.