З початку 2019 року до державних кадастрових реєстраторів Херсонської області надійшло 48 879 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. На сьогодні опрацьовано 97,2% від загальної кількості, тобто в середньому упродовж тижня фахівці розглядають 1 625 звернень.

Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин на сьогодні є надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок. З початку року кадастрові реєстратори землевпорядної служби Херсонщини зареєстрували 18 162 земельні ділянки та надали 19 060 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, найбільше – у Білозерському та Генічеському районах області. Щотижнево у них надається у середньому  близько 150 послуг з ведення Державного земельного кадастру.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.