Упродовж вересня до керівництва Головного управління та структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області для вирішення тих чи інших земельних питань звернулося 109 осіб.

Керівництво Головного управління здійснило 5 прийомів громадян та прийняло 25 осіб. В області керівниками структурних підрозділів проведено 71 особистий прийом (20 з них – виїзні), найбільше у Білозерському, Великоолександрівському, Високопільському, Нижньосірогозькому та Каланчацькому районах. За вирішенням земельних питань до керівників структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області у містах та районах звернулося 84 особи (23 громадянина – під час виїзних прийомів).

Усі громадяни отримали роз’яснення в повному обсязі відповідно до чинного законодавства. Роз’яснення, котрі стосуються найбільш поширених питань, розміщено у розділі «Актуальна інформація».

До уваги громадян: особисті та виїзні прийоми керівництвом Головного управління Держгеокадастру здійснюються відповідно до затвердженого графіка. Крім того, для вашої зручності щоденно працює громадська приймальня.