На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 № 1118 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» та наказу Держгеокадастру від 24.11.2020 р. № 504 «Про ліквідацію та утворення територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру» з 30 листопада 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області перебуває у стані припинення юридичної особи в результаті ліквідації.

Строк заявлення кредиторами вимог до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, якщо такі наявні, становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи у визначеному законодавством порядку.

Повноваження юридичної особи, яка знаходиться в стані ліквідації, покладені на комісію з проведення ліквідації Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області. Відповідно до наказу Держгеокадастру від 24.11.2020 р. № 504 «Про ліквідацію та утворення територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру» головою комісії з ліквідації Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області призначений начальник Головного управління Олександр ПАЛИВОДА, заступником голови комісії – перший заступник начальника Головного управління Олександр ЛАБЕНОК.

До моменту утворення відповідних територіальних органів як структурних підрозділів апарату Держгеокадастру Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області продовжуватиме здійснювати свої повноваження та функції.