Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками роботи землевпорядної служби за минулий тиждень.
Організація земельних торгів. За тиждень з 13 до 20 листопада 2015 року Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області включило до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах 2 наділи площею 68,01 га.
Виділення землі учасникам АТО. За тиждень на території Херсонської області прийнято 19 рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів. Зокрема, по Білозерському району – 19, Великолепетиському – 2, Генічеському – 1 рішення, Горностаївському – 1, Каланчацькому – 2, Нововоронцовському – 7, Чаплинському – 1, Новокаховській міській раді – 2 рішення.
За тиждень учасникам АТО відведено 12 земельних ділянок загальною площею 3,0 га, зокрема по Цюрупинському району – 10 ділянок в межах населених пунктів для житлового будівництва площею 1,0 га та Білозерському району – 2 ділянки за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства площею 2 га.
Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Херсонщини протягом тижня зареєстрували 336 земельних ділянок та видали 752 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
Усього з початку року за заявами громадян зареєстровано 12620 земельних ділянок та видано 30696 витягів з кадастрової системи про земельну ділянку.