Днями на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були реалізовані права оренди на 6 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на суму 162,7 тис. гривень у двох районах області.

Зокрема, в адміністративних межах Чумацькошляхівської сільської ради, що у Новотроїцькому районі, аграрії придбали права на оренду 4 земельних ділянок загальною площею понад 107 га. За перший рік користування землею переможці торгів сплатили 13,4 тис. грн.

А в Нижньосірогозькому районі за права на оренду 2 земельних ділянок загальною площею 41 га в адмінмежах Сірогозької сільської ради переможці торгів сплатили 149,2 тис. грн.: 130,2 тис. – за оренду майже 36 га та понад 19 тис. – за оренду 5 га. Таким чином, орендна ставка під час торгів зросла до 11,4% від нормативної грошової оцінки землі у першому випадку та до 10,22% – у другому.

Довідково. Більш детальна інформація про результати земельних торгів розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».