На особистий прийом до першого заступника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Олександра Строганова звернулися 6 громадян. Питання, які турбували відвідувачів, стосувалися, в основному, бажання отримати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.

“Вам слід звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області (м. Херсон, вул. Університетська, 136а, каб. 201) з клопотанням про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки. У клопотанні слід зазначити цільове призначення земельної ділянки, орієнтовну площу, назву адміністративно-територіальної одиниці, де розташована земельна ділянка, а також слід додати викопіювання з кадастрової карти (плану) або інші графічні матеріали, на яких зазначене бажане місце розташування”, – пояснив посадовець.

Довідка.

Особистий прийом громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснюється згідно із затвердженим графіком, який щомісяця публікується у розділі “Громадська приймальня” на веб-сайті установи. Попередній запис здійснюється за телефоном (0552) 313104.