На вересень фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області підготували перелік із 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які виставляються на торги. Зокрема, 5 земельних масивів загальною площею 174,89 га планують передати в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Костогризівської, Подо-Калинівської, Щасливської та Новомаячківської сільських рад на території Олешківського району. Загальна стартова ціна лотів становить 238,76 тис. грн.

У Великоолександрівському районі пропонують придбати права оренди на 4 земельні ділянки загальною площею понад 112,88 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Давидово-Брідської та Брускинської сільських рад. Пропонована стартова ціна – 23,62 тис. грн.

У Новотроїцькому районі переможцям торгів планується передати в оренду 3 масиви на площі близько 186,61 га в адмінмежах Чумацькошляхівської сільської ради для ведення товарного сільгоспвиробництва та фермерського господарства. Стартова ціна – 171 тис. грн.

У Каланчацькому районі з аукціону за стартовою ціною 81,30 тис. грн. продаватимуть право оренди на земельну ділянку площею 61,78 га на території Новоолександрівської сільської ради. У Чаплинському районі учасники аукціону торгуватимуться за 26,35 га, розпочнуть з 90,63 тис. грн. Обидві ділянки призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Строк оренди становить 7 років. Стартова відсоткова ставка – 8% від нормативної грошової оцінки землі.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Для участі у земельних торгах необхідно за три робочих дні до їх проведення подати заяву виконавцю торгів про участь у земельних торгах, а також  сплатити реєстраційний і гарантійний внески.

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Інформацію про порядок подання заяви та сплати внесків для участі в торгах можна отримати у виконавців торгів, інформація щодо яких висвітлена на сайті в оголошеннях про проведення торгів за кожним лотом.

За роз’ясненнями також можна звертатися до відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за телефоном (0552) 31-31-05 або на електронні адреси відділу: zemrynok_khe@land.gov.ua та runok-09@ukr.net.