Упродовж 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру Херсонської області  опрацювали 7 696 проектів, з яких 5 155 отримали позитивний висновок, 2 541- відмовлено через суттєві зауваження.

Фахівці районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області направили на погодження до інших областей 8 563 проекти. Варто зазначити, що 7 718 з них надійшло онлайн через портал e.land.gov.ua. Це 97% від усіх поданих на розгляд проектів щодо відведення земельних ділянок на території Херсонської області. У 2018 році онлайн подавалось 69% проектів, тоді як у 2017 – лише 48%. Така динаміка свідчить про те, що громадянам дійсно зручніше користуватись електронним кабінетом для замовлення послуг у сфері земельних відносин.

Крім того, за останні два роки зросла на 3% і кількість позитивних висновків експертів. Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області постійно проводить заходи, спрямовані на підвищення якості виконання робіт розробниками проектів землеустрою, відвідують конференції, присвячені проблемі, на офіційному сайті розміщено основні рекомендації фізичним особам-підприємцям та юридичним особам-розробникам документації із землеустрою.