Шановні колеги!

Наближається важливий для землевпорядної служби день – професійне свято! Важко переоцінити внесок землевпорядників у забезпечення раціонального використання і охорону земельних ресурсів.

У наших лавах – не просто компетентні фахівці, а ще – мужні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця.

Прийміть щирі вітання з Днем землевпорядника всі ті, хто бере участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та ведення державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель. Ваша сумлінна і наполеглива праця сприяє й надалі сприятиме раціональному використанню та охороні землі, яка є одним з найбільших багатств України.

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Зичимо Вам та Вашим родинам добра і достатку, сил та наснаги, нових професійних досягнень. Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.

З повагою до Вас –

керівництво Головного управління Держгеокадастру

у Херсонській області