У січні фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам  9111 адміністративних послуг, 6418 із яких – безоплатно.

Надані безоплатні послуги стосувалися переважно державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 2372, видачі довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями – 1117, та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 1256.

За отримані платні адмінпослуги громадяни перерахували до бюджетів майже 205,2 тис. гривень. Основну частину цих коштів – понад 199 тис. гривень,  вони сплатили за 2602 наданих кадастровими реєстраторами витяги із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.