В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області відбулося засідання колегії під головуванням в.о. начальника установи Івана Галицького. Державну службу з питань геодезії, картографії та кадастру представив директор Департаменту державного земельного кадастру Ігор Славін.

Під час засідання були розглянуті 9 питань порядку денного, зокрема:

  1. Про стан підготовки та проведення земельних торгів на території області за 8 місяців 2018 року.
  2. Про стан виконання доручення Держгеокадастру від 11.07.2018 № 22-28-0.19-7632/2-18 стосовно здійснення представництва інтересів держави в адміністративних та господарських судах з метою усунення порушень вимог земельного законодавства, та про виконання наказу Держгеокадастру від 27.07.2018 №109 щодо здійснення контролю за справлянням надходжень до бюджету коштів за кодами бюджетної класифікації 21081100, 21110000, 24062200.
  3. Про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.
  4. Про стан надання адміністративних послуг у сфері Державного земельного кадастру.
  5. Про стан виконання робіт з дообстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі України 1–3 класу та результатів здійснення вибіркової перевірки якості обстеження пунктів Державної геодезичної мережі України 1–3 класу.
  6. Про координацію роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна.
  7. Про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО.
  8. Про стан заходів щодо запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області.
  9. Про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України.

За рішенням членів колегії роботу Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за 8 місяців 2018 року було визнано задовільною. Керівники структурних підрозділів управління отримали відповідні доручення, зокрема, з питань ретельного добору земельних ділянок на земельні торги, удосконалення роботи з організації державного контролю за використанням та охороною земель, налагодження співпраці з головами ОТГ, координації проведення робіт з інвентаризації земль з метою забезпечення дотримання графіка передачі земель ОТГ у поточному році тощо.

Детальніше з матеріалами засідання можна ознайомитися у розділі “Дорадчі органи Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області”.