У жовтні до землевпорядників області для вирішення земельних питань звернулося 190 громадян.

Зокрема, керівник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області  та два його заступники здійснили 6 особистих прийомів громадян безпосередньо в управлінні, куди звернулося 32 мешканця області, та 3 виїзний прийоми, під час яких вони надали консультації 5 громадянам.

Керівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у районах та містах здійснили 58 особистих та 20 виїзних прийомів і допомогли вирішити проблемні питання 110 громадянам.

Найактуальніші питання, з якими зверталися до фахіців землевпорядної служби мешканці області – набуття земельних ділянок у власність або оренду, відведення земельної ділянки для створення громадських пасовищ, порядок оформлення спадщини на земельну частку (пай), договірні відносини між орендарем та орендодавцем тощо.

Довідково.

Графіки особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області та керівниками структурних підрозділів опубліковані у розділі «Громадська приймальня» на офіційному веб-сайті установи http://khersonska.land.gov.ua/ .