Сьогодні, 22 травня, в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області провів плановий особистий прийом громадян. Допомоги у вирішенні земельних питань шукали 7 мешканців міста та області. Деякі громадяни завітали на прийом не вперше. Так, представник садівничого товариства виказав подяку за надані раніше консультації, адже саме завдяки фаховим порадам, отриманим під час минулих особистих прийомів, товариству вдалося вирішити свої питання.

Цього разу переважали питання оформлення земельних ділянок у власність, зокрема, для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО, відведення ділянки для індивідуального садівництва, приватизації земель садівничого товариства. Крім того, порушувались питання відносин оренди: орендар цікавився поновленням договору, а власниця паю бажала дізнатись, чи перебуває її земля у оренді.

Керівник землевпорядної служби області надав вичерпні роз’яснення кожному відвідувачеві. Громадяни дізналися про дії, необхідні для отримання у власність земельної ділянки, особливості розірвання договорів оренди та внесення змін до них. Детальні відповіді на ці та інші актуальні питання можна отримати у розділі «Корисна інформація» офіційного сайту Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

Щоб дізнатись інформацію про земельну ділянку, достатньо отримати витяг з ДЗК. Ця послуга включена до переліку електронних послуг Держгеокадастру, тож замовити її можна через Інтернет за посиланням. Щоб оформити замовлення треба лише обрати потрібну земельну ділянку, заповнити запит та оплатити послугу он-лайн. Повідомлення про готовність документу буде надіслано на електрону пошту. Забрати вже виготовлений витяг можна у найближчому ЦНАПі, обраному користувачем.

Довідково.

Особистий та виїзні прийоми громадян здійснюються керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області відповідно до завердженого графіка, розміщеного у розділі “Громадська приймальня” на офіційному веб-сайті установи.