На Херсонщині триває внесення до Державного земельного кадастру інформації про земельні ділянки, які перебувають в оренді та постійному користуванні фермерських господарств.

Найбільш плідно попрацювали фахівці землевпорядної служби у Голопристанському районі: за умови, що район займає друге місце по області за площею земель, що перебувають в оренді та постійному користуванні, до Державного земельного кадастру занесено відомості про усі 3733,39 га орендованих фермерськими господарствами земель сільськогосподарського призначення, та більш ніж про половину земель, що перебувають у постійному користуванні – 2521,98 із 4084,52 га наявних.

Усього по області фермерські господарства використовують на правах оренди 34,6 тис. га земель. З них до Державного земельного кадастру наразі внесено інформацію про 75,4%. У 12 районах: Білозерському, Великоолександрівському, Верхньорогачицькому, Генічеському, Голопристанському, Горностаївському, Іванівському, Каланчацькому, Каховському, Нововоронцовському, Новотроїцькому, Олешківському – до ДЗК внесені відомості про усі землі цієї групи.

У постійному користуванні перебувають 42,3 тис. гектари, з них відомості про 18,2 тис занесені до Державного земельного кадастру. У Горностаївському та Каховському районі землевпорядники занесли до ДЗК відомості про усі ділянки, а середній по області показник внесених відомостей становить 42,9%.