На особистий прийом до керівництва Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, що відбувався 26 вересня 2019 року, звернулося 5 мешканців міста та області. Допомогу у вирішенні земельних питань надавав перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Олександр Строганов.

Громадянам знадобилися роз’яснення земельного законодавства стосовно проведення інвентаризації, внесення змін до договору оренди, оформлення права власності на земельні ділянки, зокрема йшлося про оформлення ділянок, що належали на праві постійного користування померлим особам. Усі громадяни отримали необхідну консультативну допомогу. Вкотре нагадуємо, що право постійного користування не успадковується, а питання припинення такого права у зв’язку зі смертю землекористувача вирішується у судовому порядку. Що ж до порядку безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами, то він детально викладений у ст.118 Земельного Кодексу.

Прийом громадян керівництвом та спеціалістами Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснюється відповідно до графіків, з якими можна ознайомитися у розділі «Громадська приймальня». Протягом жовтня заплановані виїзні прийому у Великолепетиському та Нижньосірогозькому районах.